ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Apartments Wenzigova

Popis projektu:

Nadstandardní vinohradské podkrovní byty na rohu ulice Wenzigova a Lublaňská s ojedinělým řešením obytných prostor jsou velkoryse otevřeny do krovu. Díky prosvětlení pomocí rozměrných ateliérových oken od předního českého výrobce se z obytného prostoru stává útulný obytný ateliér.

Dva prostorné byty 3+kk č. 603 a 604 jsou mezonetové, orientované na jihozápad, točitým schodištěm propojené s galerií a terasou orientovanou směrem do klidného dvora. Z terasy doplněné zelení je unikátní výhled na pražské panorama. Čistě na jižní stranu je příjemně osluněna i garsoniéra č. 602 a velký prostorný byt 3+kk s označením 601.

Vysoká úroveň standardu vybavení bytu a kvalitní materiály vybrané studiem Anarchitekt zaručují kvalitu a jedinečný styl bydlení. Byty je možné zakoupit ve vysokém standardu, nabízeny ke koupi jsou ihned po dokončení hrubé stavby. Tři byty 3+kk a jedna garsoniéra budou kompletně připraveny k individuálnímu zařízení interiéru, dle přání konkrétního majitele. Dokončení interiéru bude mít na starost architekt Jiří Soukup a designérka Blanka Poschlová ze studia Anarchitekt. V blízkém okolí Vám zajistíme pronájem parkovacího místa nebo garáže.

Studio Anarchitekt se podílelo na celém vývoji projektu a jeho povolení, včetně dozoru nad kvalitou prováděných prací a výběru materiálů. "S původními majiteli objektu požadujeme od stavební firmy provedení ve vysoké kvalitě s důrazem na detaily," vysvětluje Jiří Soukup.

Nepřehlédnutelný klasicistní dům

V roce 1904 byl ve Wenzigově ulici na Královských Vinohradech postaven čtyřpatrový klasicistní dům s bohatým štukovým detailem. Stavitelem tohoto objektu byl František Jiskra.

Po roce 1989 byl dům vrácen v restituci potomkům původních majitelů, kteří dům citlivě zrekonstruovali. Majitelé dbají na zachování všech historických prvků jak na fasádě domu, tak i v celém interiéru. V roce 1959 byla v přízemí domu otevřena samoobsluha, která tam vydržela několik desítek let, od roku 2005 se na jejím místě nachází restaurace. Před rokem se majitelé rozhodli využít krásné a prostorné půdní prostory, kde zanedlouho vzniknou 4 bytové jednotky s nádherným panoramatickým výhledem na Prahu.

Další informace:

Počet bytů 4
Dispozice 3+kk/1 garsoniéra
Dokončení únor 2017
Web projektu www.wenzigova19.cz/

Mapa street view:

Další projekty:

Kontaktovat prodejce
* Takto označená pole jsou povinná