ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Penthouse

Popis projektu:

Toužíte po skutečně exkluzivním bydlení? Na vrcholku moderního rezidenčního objektu takřka dosahuje ke hvězdám stylový penthouse, kde budete mít jen pro sebe celé 25. patro. Dopřejte si vysoký komfort bydlení umocněný nádhernými výhledy do všech světových stran!

Podoba penthouse záleží jen na vás. Jaký je váš styl?

Celé poslední patro Rezidence Eliška je vyhrazeno budoucímu majiteli stylového penthouse, který se vám může zcela přizpůsobit na míru. Na ploše 395 m2zde kromě nosných zdí nenajdete žádné příčky, podlahy ani kuchyň. Vše je tedy podvoleno vašemu vkusu, požadavkům a představám o ideálním bydlení. Můžete se ale inspirovat nebo zcela přijmout návrh Studia AI-DESIGN světoznámé architektky Evy Jiřičné a architekta Petra Vágnera. Ten je k nahlédnutí na internetových stránkách tohoto exkluzivního bytu.

Ve vstupní hale bytu je prosklená střecha, která tento prostor každý den prozařuje. Přímo pod ní si architekti představili akvárium s živými rybami a sochou Buddhy, který přináší harmonii, bezpečí a mír.
 

V prostorné společenské místnosti můžete pořádat
akce pro více než 100 lidí

Na vstupní halu navazuje společenský prostor, který může sloužit jako útulný obývací pokoj, ale díky jeho velkolepé rozlehlosti v něm můžete pořádat i akce pro více než sto lidí. U nosné zdi může stát útulný krb s komínem a architekti zde navrhli také prostornou knihovnu, uprostřed které se nachází vstup do vinotéky pro 300 lahví.

Prostor jídelny a kuchyně dělí ostrůvek, který z jedné strany slouží jako bar a z druhé jako přípravná plocha kuchyně. Podlahu zdobí mramorové dlažby a efektně řešené podhledové stropy skrývají osvětlení a klimatizaci, kterou oceníte zejména při horkých letních dnech. Prostory haly, společenské místnosti, jídelny a kuchyně můžete nechat volně otevřené jako jednu velkou místnost, nebo rozdělit dle vlastní představy.
 

Rozlehlé terasy s úchvatným výhledem
do všech světových stran

Po celé délce společenského prostoru, kuchyně a jídelny přinášejí do interiéru dostatek světla velká francouzská okna, která navazují na prostornou západní terasu (54 m2) orientovanou na západ a jih, která díky své výšce téměř 90 metrů nad zemí nabízí nejen úchvatný výhled, ale i patřičné soukromí, které oceníte zejména při relaxaci ve vířivce.... Na terasu můžete z interiéru vejít některými ze čtyř dveří. Další dvě terasy Vám umožní kochat se krásami Prahy na zbývající světové strany. Povrchy teras zdobí ušlechtilé exotické dřevo.

Praktické a snadno ovladatelné vnější žaluzie a veškerá technika Penthousu budou řízeny sofistikovaným inteligentním systémem.
 

Ložnice jako oáza klidu

V jihovýchodní části penthousu vytváří oázu pro odpočinek a regeneraci ložnice spojená s koupelnou a terasou. Oddělené jsou od sebe pouze sklem a jejich celková výměra je 80 m2. Architekti AI-DESIGN zde navrhli průchozí šatnu s vestavným nábytkem a postel, která se doslova vznáší nad zemí. V této „posteli na obláčku“ se bude relaxovat jedna radost.

Prohlédněte si vizualizaci celého penthouse na:
www.rezidenceeliska.cz/penthouse.

 

Další informace:

Počet bytů 1
Dispozice 395 m2
Cena včetně
DPH
K jednání
Energetický
štítek
B
Dokončení Dokončené
Web projektu rezidenceeliska.cz

Mapa street view:

Další projekty:

Kontaktovat prodejce
* Takto označená pole jsou povinná