ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Byty na Vackově

Popis projektu:

Tři objekty kolem ulice Olgy Havlové nabízí 202 bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk. Navazují tak na úspěšný projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. Rezidence NA VACKOVĚ je především pro ty, kteří hledají bydlení se skvěle vyváženou cenou a kvalitou. Navíc na místě, které směřuje k tomu, aby se v budoucnosti stalo jedním z moderních center Prahy. Dokončení projektu koncem roku 2016 a předání nejpozději 28.2.2017.

Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Kromě 85 malých studií s dispozicí 1+kk a 26 malometrážních bytů 2+kk nabízí 81 bytů o dispozici 3+kk a 10 velkoplošných bytů 4+kk. Prostor bytů je řešen tak, aby byla maximálně zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla.

Architektonicky čisté řešení vzešlo z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně pětipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu vznikají nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Další informace:

Počet bytů 202
Dispozice 1+kk - 4+kk
Cena včetně
DPH
1.720.881 - 5.857.049 Kč
Energetický
štítek
C
Web projektu byty.navackove.cz/

Mapa street view:

Další projekty:

Kontaktovat prodejce
* Takto označená pole jsou povinná