ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Produkční služby

Naše online televize se kromě vlastních pořadů soustředí také na výrobu videí "na míru". Zkušenosti s reportážemi z oblasti bydlení, architektury a designu, podpořené špičkovým filmařským zázemím, nám umožňují vytvořit pestrou škálu videí, od prezentačních filmů, přes dynamické spoty až po živé reportáže z veletrhů, showroomů apod. Spolupracujeme s řadou developerů, renomovaných architektonických studií nebo designérských a vystavovatelských firem.

Prezentační film firmy/prodejny

Máte firmu nebo prodejnu, kterou chcete prezentovat veřejnosti? Zajistíme kompletní produkci videa, včetně scénáře, leteckých záběrů a dabingu profesionálními herci. Nepracujeme s astronomickými částkami ani výrobou, která zabere tři měsíce. Video jsme schopni dodat na klíč i do 14 dnů, a to za skuztečně přijatelných finančních podmínek.
Reklamní prezentace prodejny Montero


Promo video

Stále častěji se na nás obracejí firmy s žádostí o vytvoření citlivého propagačního videa, které v současné hektické době dokáže zaujmout bez zběsilých efektů a rušivých střihů. K projektům přistupujeme zcela indivudálně, přesně podle potřeb klienta. Potřebné materiály sami natočíme, případně zajistíme pouze kompletní postprodukci. S většinou firem poté dále spolupracujeme na reportážích z jejich oboru.

Příklad promo videa

 

Prezentační film developerských projektů

Ať už jste zkušený nebo začínající developer, vždy budete stát před volbou, jak svůj projekt nejlépe prezentovat veřejnosti. Víme, že se každá nová stavba rodí dlouze a složitě, v průběhu docházejí síly, kolaudace je v nedohlednu... Náš zkušený a dobře technicky i odborně vybavený kreativní tým Vám nabízí kompletní služby v oblasti tvorby exkluzivních prezentačních filmů. To vše s vlastním scénářem, režiséry, profesionálními herci i postprodukčním zázemím. Nerozhýbáme počítačové animace a vizualizace, ale vytváříme hraný film s příběhem a pointou. Rádi budeme Váš projekt sledovat od začátku do konce, prokonzultujeme s Vámi cílení filmu a zbytek už můžete nechat na nás!

Video penthouse Eliska

                                                                                                       
 Služby a harmonogram natáčení


Vizualizace a 3D animace

Naše 3D animační studiu úzce spolupracuje s předními českými architekty, kteří Vaší vizualizaci dodají potřebnou profesionální hodnotu. Zhotovíme animaci či kompletní videoprezentaci pro váš stavební developerský či jiný záměr. Ve videoprezentaci lze kombinovat běžné videozáznamy s animacemi, statickými obrázky, infografikou apod. Na vaše přání zhotovíme zákresy 3D modelů do videa či fotografií, 360 st. panoramatické výstupy, virtuální prohlídky atd. Jako podklad k vytvoření 3D modelu nám postačí např. výkresová dokumentace nebo fotografie či mapové podklady.

Příklad vizualizace 

Dynamický spot

Potřebujete podpořit svůj profil krátkým úderným spotem, který ve dvaceti vteřinách poskytne základní informace o Vaší firmě? Chcete nastartovast svou kampaň na sociálních sítích, webových stránkách nebo v elektronické komunikaci? Spot vyrobíme zdarma v rámci zařazení Vašeho profilu do naší databáze architektů a dodavatelů.
Příklad spotu

 

Trailery

Chystáte veletrh, festival nebo chcete svou událost podpořit "náladovou" video upoutávkou? Může jít o poklidné slide show, anebo o energicky sestříhaný trailer.
Video upoutávka na Open House Praha

 

Video reportáže

Potřebujete zdokumentovat konkrétní událost, zachytit podstatné nebo žánrové momenty celé akce?
Video reportáž z veletrhu Design Shaker