ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Reality na dlani

Inspirujte se trendy na veletrzích o bydlení

23.02.2016

Praha 23. února - Inspirujte se svěžími trendy na jarním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Plánujete v blízké době stavbu či rekonstrukci svého bytu či domu? Zajímají vás novinky z oblasti zahradní architektury? Přemýšlíte, jak nejlépe vybavit interiér vašeho domova? Chcete se inspirovat novými trendy? V tom případě nesmíte chybět na tradičním souboru veletrhů o bydlení, zahradě a designu FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY, který bude probíhat od 17. do 20. března na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.
 

Jarní veletrhy pro bydlení, zahrady a design přináší návštěvníkům každoročně to nejzajímavější z nabídky předních českých i zahraničních firem. Na výstavní ploše 25.000 m2 se představí téměř 600 vystavovatelů patřících mezi špičky ve svém oboru. V jejich expozicích naleznete vše z oblasti bydlení, bytového designu a zahradní architektury a také nejnovější trendy pro rok 2016. A od koho jiného načerpat inspiraci než právě od těch nejlepších profesionálů v daném oboru.

STUDIO RTV PLUS
Významní designéři a architekti se budou střídat v moderním studiu online televize RTV Plus. Přijďte se podívat i Vy do Admonter Media Cafe na veletrhu Design Shaker. Navíc můžete právě nyní soutěžit o volné vstupenky na celý veletrh, více informací naleznete ZDE.

Veletrh FOR HABITAT představí vše kolem stavby a rekonstrukce. Pro doladění interiéru do posledního detailu zde naleznete ucelenou přehlídku dekorací, v níž nebude chybět oblíbený bytový textil, dekorace v nejrůznějším stylu, moderní umělé květiny, voňavé svíčky, designové kuchyňské doplňky a mnoho dalších originálních drobností do domácnosti, které zde můžete přímo zakoupit. Nabídku v expozicích na veletrhu FOR GARDEN pak ocení nejen profesionální zahradníci či zahradní architekti, ale i vášniví víkendoví zahrádkáři a nadšení milovníci květin. Chybět nebude ani vybavení interiérů, které návštěvníci najdou v části FOR FURNITURE. Součástí bude také přehlídka českého i zahraničního designu DESIGN SHAKER, na níž se představí nejenom renomovaní čeští výrobci a distributoři nejznámějších zahraničních značek, ale i svěží mladá generace designérů tvořící pod vlastními neotřelými značkami. Neměli bychom však zapomenout, že základem spokojeného bydlení je správný výběr parcely, nového bytu či domu. Právě tomu tématu se věnuje veletrh BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Ani letos návštěvníci nepřijdou o bohatý doprovodný program zahrnující výstavy, soutěže, přednášky a diskuzní fóra.

Žhavé novinky na jarních veletrzích:

Vířivky SUNCOM CZ
Dopřáváte-li si rádi relaxační koupel ve vířivce, pak je právě teď ideální čas na její pořízení. Na FOR HABITAT se letos představí také společnost SUNCOM CZ nabízející vlastní vířivky vyrobené za pomoci světových technologií, díky nimž je schopna vyrobit venkovní i vnitřní vířivku každému zákazníkovi přesně podle jeho představ.

Zametací stroje Haaga
Na veletrhu FOR GARDEN se letos poprvé představí společnost Helper&partner se svými snadno ovladatelnými zametacími stroji Haaga. Zametací stroje Haaga patří mezi špičkové produkty, které si dokáží poradit se vším od prachu, písku, štěrku, nedopalků, listí až po plechovky a lahve od nápojů. Jejich ovládání je navíc velmi jednoduché napříč všemi věkovými kategoriemi, proto se jistě stanou výtečným pomocníkem pro vaši zahradu.

Rostoucí židle MyPony
Dětská rostoucí židle MyPony byla vyvinuta s důrazem na zdravé sezení pro každou postavu. Má samostatně nastavitelnou výšku zádové opěrky a výšku i hloubku sedáku. Dynamické sezení na nastavitelné židli MyPony, která je pro všechny děti již od 4 let ideální prevencí proti pozdějším bolestem zad, budete moci vyzkoušet a zakoupit na veletrhu FOR FURNITURE.

QUATROS - 4 kroky k dokonalému nábytku
Na veletrhu FOR FURNITURE budete moci i letos zhlédnout nejrůznější expozice soustřeďující se na vybavení interiéru. Jednou z nich je právě showroom společnosti Quatros, která dokáže dovést váš prostor od hrubé stavby až ke komfortnímu interiéru. Skloubí ergonomii v kuchyni s funkčností předsíně a estetikou v obývacím pokoji, to vše v jednotném stylu. S ohledem na zvyky a přání zákazníka Quatros doporučuje materiály pro povrchové úpravy stěn, podlah, obkladů a poskytuje celkové poradenství pro vybavení Vašeho domova.

Scéna: Inspirace & Trendy
Již po třetí se návštěvníci veletrhu For Furniture mohou těšit také na speciální expozici Scéna: Inspirace & Trendy představující rozličné materiály, solitérní nábytek i další interiérové prvky, jež jsou pečlivě naaranžované do čtyř skupin (Botanic, Energetic, Opulent a Romantic), v nichž každý najde svůj styl.

Talampa
DESIGNSHAKER letos představí Talampu, ikonu českého designu v bruselském stylu, jejíž výroba byla k 80. výročí založení družstva DRUPOL obnovena. Na veletrhu ji najdete za přívětivou cenu v původní červené barvě, ale i v dalších barvených variantách.

Bioaktivní síla dřeva ZIRBE
Jedinečný dřevěný nábytek využívající bioaktivní sílu dřeva ZIRBE na veletrhu představí firma Jelínek. Nábytek bez kovových spojů a bez povrchové úpravy umožňuje ZIRBE volně dýchat a blahodárně působit na váš organismus.

Vstupné: 150 Kč; zlevněné (registrace po internetu, studenti, důchodci): 100 Kč.

Otevírací doba: 10.00 - 18.00 (v neděli 20. března do 17.00 hodin).