ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Reality na dlani

Součástí veletrhu FOR ARCH bude nově FOR STAV

10.01.2016

Praha 10. ledna - Novinkou letošního 27. ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, který se uskuteční od 20. do 24. září v Praze, bude veletrh stavební chemie, spojovacích materiálů a ochranných pomůcek FOR STAV. Organizátoři veletrhu to uvedli v tiskové zprávě.

"Letošní ročník bude zase o něco zajímavější. Organizátoři rychle zareagovali na přání návštěvníků a připravili nový souběžný veletrh FOR STAV," píše se ve zprávě.

Při příležitosti největšího stavebního veletrhu v Česku se tak představí stovky vystavovatelů na souběžně probíhajících veletrzích, například na 7. ročníku veletrhu vytápění, alternativních zdrojů energie a vzduchotechniky FOR THERM, na 11. ročníku veletrhu dřevostaveb a dřeva pro stavby FOR WOOD, na 11. ročníku veletrhu bazénů, koupacích jezírek, technologií a saun BAZÉNY, SAUNY & SPA či na zcela novém veletrhu FOR STAV.

"Vystavovatelé si jsou vědomi pozitivního vývoje české ekonomiky a chuti Čechů opět utrácet, a tak nečekají s rezervacemi výstavních ploch až na jaro nebo léto. Výstavní plochy si objednávali hned po skončení předchozího ročníku," uvedl ředitel veletrhu Martin František Přívětivý.

Loňský ročník veletrhu FOR ARCH společně se souběžně probíhajícími veletrhy navštívilo téměř 75 tisíc návštěvníků. Během pěti dnů se jim na výstavní ploše přes 39.000 m2 představilo 830 vystavovatelů, z toho 66 ze zahraničí.

(čtk)