ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Reality na dlani

Příprava veletrhu Design Shaker startuje

08.11.2016

Praha 8. listopadu - V březnu 2017 již pošesté proběhne na výstavišti PVA EXPO PRAHA veletrh Design Shaker. Opět v podobě kurátorského výběru, který nabídne nejprogresivnější české i zahraniční značky a studia. Návštěvníci se tak mohou těšit na studia a designéry, jejichž práce přináší do oblasti interiérového designu invenci a zaručují kvalitu veletrhu. Po loňském úspěchu, kdy veletrh navštívilo bezmála 30 000 návštěvníků, připojuje pořadatel novou značku – specializovanou výstavu Světlo v architektuře.

Design Shaker je jiný především tím, že je sice výběrovou přehlídkou designu, ale proběhne v rámci velkých veletrhů pro velmi širokou skupinu návštěvníků. Lidé, kteří přicházejí na veletrhy, jako je For Habitat, mají konkrétní zájem a potřebu. Jde o profesionály nebo ty, kteří staví či zařizují dům. Tomuto publiku představujeme kvalitní design: jak produktový, tak služby architektonických a designérských studií.

Design Shaker je rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři úzce spolupracující profese. Sekce Big Deal představí výběr etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh Space se objeví mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistí sekce Field Office, kde budou k vidění zajímavé návrhy i realizace interiérů.

V pořadí šestý ročník veletrhu Design Shaker se uskuteční ve dnech 23. - 26. března 2017.

(rtv+)