ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Reality na dlani

Vyhrajte knihu Praha Neznámá!

19.07.2016

Projděte se po netradičních místech a zákoutích hlavního města. Společně s autorem zhlédnete zašlou slávu Barrandovských teras nebo zavítáte do „Zlaté uličky“ ve Střešovičkách, kde vás nečekají davy turistů ani nemusíte platit vstupné. Uvítá vás malebný Nový Svět i chudinská kolonie Na Slatinách. Odpočinout si můžete v lázeňském letovisku v Klánovicích nebo v Bohnicích, které vás překvapí pestrostí památek a množstvím tajuplných míst. Krásnou přírodu navštívíte v Hostavicích a prohlédnete si také luxusní Ořechovku nebo Starou Hostivař.

​Knihu Praha Neznámá vydal nedávno nakladatelský dům GRADA. Při této příležitosti jsme s autorem knihy natočili rozhovor, který můžete shlédnout zde:SOUTĚŽ
Knihu Praha Neznámá můžete nyní vyhrát i Vy! Stačí, když se zúčastníte soutěže, jejíž pravidla naleznete níže. Hodnota publikace je 399 Kč.

PRAVIDLA SOUTĚŽE:
Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky. Své odpovědi zasílejte do 31. 8. 2016 na e-mailovou adresu: info@rtvplus.cz. Do předmětu zprávy napište: SOUTEZ_PRAHA NEZNAMA. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 5. září 2016. Vyhrává prvních 5 účastníků, kteří zaslali správné odpovědi.
Publikace pro Vás bude připravená na adrese: Gaudi s.r.o,, Národní 39, 110 00 Praha 1. Pokud si budete přát zaslat knihu poštou, přijde Vám výhra na dobírku dle platného ceníku České pošty.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1/ Ve kterém roce zahájila Praha Neznámá svou činnost?
a) 2013
b) 2012
c) 2014

2/ Jak se jmenuje nouzová kolonie v Libni, kam Praha Neznámá pořádá své vycházky?
a) Na Slatinách
b) Osada Rybáře
c) Na Kotlasce

3/ V loňském roce rozšířila Praha Neznámá své aktivity i mimo metropoli. Jak se jmenuje lázeňské město, ve kterém proběhla komentovaná vycházka a o kterém RTV Plus natočila reportáž?
a) Poděbrady
b) Karlovy Vary
c) Mariánské Lázně

SEZNAM VÝHERCŮ:
Bc. Marie Dostálová
Tonda Hruška
Hana Pášová
Marie Černohorská
Verča Brandejská