ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Info pro dodavatele a architekty

RTV Plus nabízí jako první online televize o architektuře, designu a moderním bydlení unikátní prostor pro prezentaci Vašich aktivit a produktů. Jedinečné cílení dělá z tohoto portálu vstupní bránu do světa Vaší firmy, ateliéru nebo kanceláře. Máte jistotu, že se obracíte na to pravé publikum. Stránky RTV Plus navštíví týdně přes 15 tisíce diváků, na jejichž četná přání jsme zřídili právě tuto zbrusu novou rubriku. Nenechte diváky v klidu sedět, když o Vás sami chtějí vědět!

Stránky RTV Plus jsou přístupné bezplatně všem návštěvníkům a díky některým pořadům mezinárodního charakteru přesahují také ryze lokální zaměření. Prostor zde není nijak limitován, proto je na stránkách místo pro komplexní informace o dění spojeném s bydlením a architekturou. Vaše informace je možné kdykoliv aktualizovat.

Na rozdíl od jiných serverů poskytuje RTV Plus kromě textových ploch také exkluzivní prostor pro video prezentace, bez kterých se současný mediální svět neobejde. Můžete nám dodat vlastní videa, anebo se svěřit do rukou našeho kreativního týmu. Vzhledem k tomu, že denně natáčíme vlastní filmy i komerční pořady, můžete se spolehnout, že Vaše požadavky na video prezentace zpracujeme na té nejvyšší úrovni.

Jako novinku nabízíme možnost výroby krátkého dynamického spotu na Vaši firmu, který je jako součást našich služeb zdarma! Registrace do seznamu dodavatelů nebo architektů je zpoplatněna částkou 1.500 Kč/3 měsíce, anebo zvýhodněnou cenou 5.000 Kč/rok bez DPH. Další informace o službách portálu RTV Plus najdete v CENÍKU PRO FIRMY nebo v CENÍKU ZÁKLADNÍCH SLUŽEB.
 

 

Pro využití našich služeb nás prosím kontaktujte prostřednictvím:

E-mail: lederer@rtvplus.cz Telefon: +420 606 640 946

Případně vyplňte jednoduchý kontaktní formulář.

kontaktní formulář