IBC Flooring | Dodavatelé
ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

IBC Flooring

IBC Flooring

Kontakt:

IBC Flooring
Husitská 42, 130 00 Praha 3
Tel: +420 222 722 450 (Praha); +420 602 312 888 (Brno)
E-mail: praha@floor-experts.cz; brno@floor-experts.cz
Web: www.parketypodlahy.cz/

Popis firmy:

Na český a slovenský trh dřevěných krytin a dřevěných parket vstoupila společnost IBC podlahy roku 1993.

Historie společnosti a zkušenosti z praxe 

Na český a slovinský trh dřevěných krytin a dřevěných parket vstoupila společnost  IBC podlahy roku 1993. Nyní má za sebou více než 19 let praxe a zkušeností v oboru prodeje a montáže podlahových krytin. Díky kvalitě specializovaných výrobků, jimiž jsou především dřevěné masivní a vícevrstvé parkety nebo dřevěné a kožené podlahy, se společnost během let vypracovala na jednoho z největších prodejců v tomto oboru. Výborných výsledků ve světě dřevěných parket a dřevěných podlah dosáhla společnost nejen díky kvalitě výrobků, se kterými pracuje, ale také jejich bezchybnou montáží, která je od začátku pro společnost samozřejmostí. Bohaté, mnohaletou praxí prověřené zkušenosti, dávají už dopředu zákazníkům záruku kvalitně odvedené práce.

Podlahové krytiny - Široký sortiment

Na dřevěné podlahy a parkety i jejich montáže se vztahuje tříletá záruka. Ke každému klientovi společnost přistupuje se vstřícným a ochotným jednáním a věnuje se jeho požadavkům individuálně. Vize každého zákazníka se společnost snaží co nejlépe skloubit s jejími nabízenými dovednostmi tak, aby byl výsledek oboustrannou spokojeností. Dřevěné podlahy a dřevěné parkety totiž nejsou jen obyčejnou podlahovou krytinou. Tvoří důležitou součást obytných prostorů a pomáhají vytvářet ten opravdový a příjemný domov. Společnost nabízí široký výběr ze sortimentu dřevěných parket a dalších podlahových krytin. Specializací a zaměřením společnosti jsou především dřevěné podlahy. Škála všech výrobků a služeb společnosti je obsáhlá, v nabídce nalezneme masivní a vícevrstvé dřevěné parkety, dále také dřevěné podlahy, kožené podlahy a také jejich instalace a montáž.

Přístup k zákazníkovi

Pro co největší spokojenost všech zákazníků nabízí naše společnost řadu výhod. Mezi ně patří rychlé termíny nástupu na zakázky, krátká doba dodání výrobků a v neposlední řadě také jejich nízká a příznivá cena. Aby se doba dodání výrobků a vyřízení zakázek stala co nejkratší, společnost zvětšila skladové prostory, ve kterých je v současné době k dispozici velký výběr masivních dřevin a vrstvených materiálů pro tvorbu a montáž nabízených dřevěných podlah a parket. Společnost realizuje své zakázky po celé České republice. Po Brně a Praze je dopravu, návrh a zaměření zdarma, ve vzdálenějším okolí Prahy si společnost účtuje náklady pouze za pohonné hmoty. Dlouholeté pracovní zkušenosti v oboru přinesly společnosti stabilní pozici na českém trhu a díky mnoha spokojeným klientům společnost získala dobré jméno a pověst, která je základem pro každý úspěšný obchod a spolupráci se spokojenými zákazníky.

KATALOG: