Hezkey | Dodavatelé
ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Hezkey

Hezkey

Kontakt:

Hezkey
Jičínská 226/17, 130 00 Praha 3
Tel: +420 724 309 821
E-mail: info@hezkey.cz
Web: www.hezkey.cz

Hezkey

Popis firmy:

Tvorba interiéru pod Vaší taktovkou. S námi zvládnete vybavit interiéri realizovat veškeré stavební úpravy. Ušetříte tak čas, peníze i své nervya budete bydlet podle svých představ.

Máme radost, že se nám podařilo sestavit různorodý tým zkušených bytových architektů a interiérových designérů. Při jejich výběru jsme kladli důraz na jejich reference, příjemnou osobnost, profesionální přístup a komunikační schopnosti.

Designéry máme po celé republice od Prahy, Brna až po Ostravu. Dokonce i v zahraničí. Vy si tak můžete vždy vybrat toho nejvhodnějšího.

NAVRHNEME INTERIÉR DOMU ČI BYTU NA MÍRU VÁM I VAŠEMU ROZPOČTU
Naši bytoví architekti a designéři vám vytvoří funkční a originální interiér a naplánují nutné stavební úpravy. Vyznají se v materiálech, barvách, ale třeba i ve světlech. Vědí, který nábytek a doplňky jsou nejen hezké a originální, ale i kvalitní a dostupné. Výsledný interiér si dobře představíte díky 3D vizualizaci.

DOPORUČÍME VÁM KONKRÉTNÍ VÝROBKY A DODAVATELE
Spolupracujeme se zručnými truhláři i dodavateli nábytku a bytových doplňků zvučného jména a praktického designu. Do vašeho interiéru vám doporučíme konkretní výrobky a u našich partnerů vám nabídneme výhodné podmínky a slevy, na které byste sami nedosáhli. Pokud chcete, dohlédneme také na stavební práce, výrobu řešení na míru a instalaci u vás doma.

VY ROZHODUJETE. MY GARANTUJEME
Chápeme, že jste často frustrovaní nepřehlednou nabídkou bytových architektů, obchodů s nábytkem a řemeslníků.S námi máte přehled a kontrolu. Cenu za návrh znáte dopředu, stejně jako přesně víte, co dostanete. Celý proces návrhu sledujete a každou fázi schvalujete ve svém online účtu. Nestane se vám tak, že se vám výsledný návrh nebude líbit. Za naše designéry ručíme - kdybyste si zásadně nesedli, tak vám nabídneme jiného.