Hanák Ateliéry s.r.o. | Dodavatelé
ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Hanák Ateliéry s.r.o.

Hanák Ateliéry s.r.o.

Kontakt:

Hanák Ateliéry s.r.o.
Badeniho 5/29, 160 00 Praha 6
Tel: +420 233 322 160
E-mail: prodejna@hanakateliery.cz
Web: www.hanakateliery.cz/

Popis firmy:

Ukázku široké produkce a moderního designu kuchyní, obývacích pokojů, ložnic můžete nyní zhlédnout v našich třech pražských ateliérech, které se rozkládají na celkové ploše 700 m2.

Historie

Naše společnost byla založena v roce 2001 pod názvem Hanákovy kuchyně v.o.s. a už od svého vzniku se zařadila mezi nejvýznamnější autorizované prodejce firmy HANÁK NÁBYTEK a.s.. Jelikož náš hlavní dodavatel patří nejen mezi přední české výrobce kuchyní, ale dnes již i celých interiérů, společnost Hanákovy kuchyně v.o.s.se v roce 2009 změnila právní formu a název na Hanák Ateliery CZ s.r.o.

Současnost

Provozujeme v Praze tři ateliéry , ve kterých je na celkové ploše 700 m2 ukázka široké produkce a moderního designu kuchyní, obývacích pokojů, ložnic. V ateliérech máme vystaveno více jak 20 vzorků kuchyní a zároveň zde pracuje jedenáct designérů, z nichž většina pracuje v oboru více jak 10 let, což je zárukou kvalitního zpracování návrhu kuchyně nebo celého interiéru a spokojenosti zákazníka.

Jsme největším prodejcem firmy HANÁK NÁBYTEK v České republice. V současnosti jsme naši nabídku rozšířili o ložnice a obývací pokoje značky JITONA a.s., sedací soupravy RECOR ,CALIA ITALIA, židle MIDJ,NATISA,FENICE, JITONA, SCAB. Řadíme se tak mezi významné prodejce kuchyní a interiérů ČR.

Za poslední tři roky firma realizovala více jak 1200 zakázek,toto svědčí o dobrém jméně firmy Hanák Ateliery CZ a je jistou zárukou solidnosti pro naše budoucí klienty.

Charita - Sponzoring

V rámci charity jsme dodávali kuchyně do nemocnic, škol, domu pro svobodné matky nebo do Klokánku - Fondu ohrožených dětí. 
Sponzorujeme mládežnický fotbalový klub.

REALIZACE: