Egoé | Dodavatelé
ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Egoé

Egoé

Kontakt:

Egoé
Pobřežní 66 (showroom), 186 00 Praha 8
Tel: +420 731 591 464
E-mail: info@egoe.cz
Web: www.egoe.cz

Egoé

Popis firmy:

Egoé je značka založená společností mmcité, jež se dlouhodobě zabývá designem a výrobou moderního městského mobiliáře.

Potřeba vytvářet návrhy venkovního nábytku i pro soukromé využití vznikla po téměř dvacetileté praxi české společnosti mmcité, zabývající se navrhováním a realizací městského mobiliáře.

Touha přesáhnout hranice veřejného prostoru a zároveň využít zkušenosti z této oblasti vyústila v založení značky egoé. Ta v prvních letech ve svém designu citovala úspěšné postupy z oblasti mobiliáře a taky využívala všech předností vlastní výroby, zvlášť při navrhování nových designů a jejich prototypů.

V současnosti už značka egoé vytváří vlastní nábytkové řady, které si navrhuje nejen sama, ale oslovuje k externí spolupráci i významné české designery. Vzniká tak zajímavé portfolio výrobků pro různé skupiny a potřeby zákazníků nejen pro jejich domov, ale i pro veřejný
prostor.

Velkou předností firmy je její rodinné zázemí a práce s lidmi. Do výsledné podoby výrobků proto zasahují i lidé, kteří se přímo nepodílí na jejich designu, ale ovlivňují výsledek skze své uživatelské zkušenosti nebo řemeslnou dovednost.

Lidé a jejich venkovni aktivity je aktuálně koncept, který chce značka rozvíjet nejen v oblasti nábytku, ale všude tam, kde je potřeba kultivovat život venku. Od dětských hřišť, po speciální campingové vestavby do aut až po design volnočasových potřeb.

Zpříjemnit lidem život venku je pro značku egoé dlouhodobé téma, které se snaží naplnit smělými nápady a originálním a funkčím designem, taky proto, že venku se sama cití nejvíc doma.

Kolekce Egoé