Brother & Duck | Dodavatelé
ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Brother & Duck

Brother & Duck

Kontakt:

Brother & Duck
Poděbradská 56, 190 00 Praha 9
Tel: +420 270 006 280; +420 270 006 283
E-mail: info@bdicz.cz
Web: www.brotherandduck.cz/

Popis firmy:

Specializujeme se na poskytování služeb a poradenství v oblasti interiérového vybavení.

Těší nás, že Vám můžeme představit naši společnost a s ní také portfolio nabízených služeb a produktů. Naše společnost je firma s tradicí od roku 2005. Specializujeme se na poskytování služeb a poradenství v oblasti interiérového vybavení. Osobní dialog a potřeba setkávání se s Vámi jsou pro nás nejdůležitější devizou pro naši činnost i obchod.

Věříme, že všechny prostory v interiéru by měly být pojednány tvůrčím způsobem a naplněny řadou elegantních řešení pro moderní, ekologické a inteligentní bydlení, v němž budou hrát hlavní roli ekologické materiály, které neškodí životnímu prostředí a zároveň splňují vše, co se od moderních materiálů žádá.

Naší doménou v sortimentu jsou obklady a dlažby, koupelnové vybavení, kuchyně, kuchyňský nábytek a doplňky od předních světových výrobců. Pyšníme se exkluzivním zastoupením několika značek na českém trhu. Překrásné obklady a dlažby z dílny firmy Mutina či Mosa v sobě skrývají nečekané možnosti. Technicky dokonalé, designové kuchyně Valcucine nabízející několik variant řešení výborně doplňuje poctivé a kvalitní nádobí italské značky KN Industrie.  Židle amerického výrobce Emeco snoubí úžasný design a ekologii. Gumová umyvadla Boing či japonské mozaiky Inax patří mezi lahůdky v portfoliu značek. Zároveň zastupujeme přední značky, jako jsou Axor a Hansgrohe, Colombo, Koh-i-noor, Colorker a jiné.

PRODUKTY: