ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Apartments Wenzigova s.r.o.

Popis developera:

Společnost APARTMENTS WENZIGOVA s.r.o. tvoří z jedné poloviny majitelé domu v ulici Wenzigova 19 a z druhé stavební společnost RONELI SE, která zajišťuje výstavbu a zastřešuje realizaci projektu Apartments Wenzigova.
 

Současní majitelé mají k domu silný citový vztah, protože dům nechal postavit na počátku 20. století jejich dědeček pan Josef Šverma. Rodina starostlivě dbá o péči o dům a zachování všech historických prvků, neustále investují do oprav a renovací. Majitelé v domě také bydlí a dohlížejí na chod a správu domu.

Po realizaci projektu zůstanou majitelům všechny byty v domě kromě nově vzniklých půdních bytů. Výnosy z prodeje půdních bytů budou z velké části znovu investovány do domu.

Stavební společnost RONELI SE podniká v oblasti generálních dodávek staveb, developmentu a dodávek v oblasti pivovarnictví. RONELI SE má dlouholeté zkušenosti s výstavbou nejen v České republice, ale i v zahraničí. Na všech úrovních dbá na vysokou kvalitu prováděných prací a důsledné dodržování platných předpisů a norem.

Společnost má zavedený systém managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001:2016 a systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2016.

Počet projektů 1
Adresa: Wenzigova 1309/19, 120 00 Praha 2
Telefon: +420 777 816 220
E-mail: info@wenzigova19.cz
Web developera www.wenzigova19.cz

Mapa projektů

Naše projekty