ARCHITEKTURA BYDLENÍ DESIGN

Prodesi

Prodesi

Kontakt:

Prodesi
Husitská 36, 130 00 Praha 3
Tel: +420 283 853 424
E-mail: prodesi@prodesi.cz
Web: www.prodesi.cz

Popis firmy:

Jsme architektonické a projekční studio, které se specializuje výhradně na stavby s použitím dřeva.

 

Architektonický ateliér Prodesi založili v roce 2002 architekti Pavel Horák s Václavem Zahradníčkem. Zpočátku nebyla práce ateliéru úzce specializována. Poměrně brzy jsme ale začali čím dále tím více tíhnout ke dřevostavbám., konstrukcím ze dřeva a nakonec i k dřevěnému designu. 

Postupem času jsme zjistili, že navrhnout dům je jedna věc a postavit jej je věc druhá. Chtěli jsme mít   přehled o tom, jak dům dopadne. Přirozeně tak vznikla společnost Domesi, která realizuje všechny domy navržené ateliérem Prodesi. Obě firmy jsou společně klientům partnerem od zajištění stavebního povolení až po předání klíčů od nového domu.

Pomyslnou třešničkou na dortu je pak pro nás návrh a koncept interiéru domu. Jedině snoubením toho všeho může vzniknout jedinečné architektonické a designérské dílo.

Početný tým Prodesi složený z architektů, projektantů a dalších odborníků, kteří se specializují výhradně na stavby a konstrukce ze dřeva. Toto odborné zázemí je možné využít pro návrh a stavbu rodinného domu, ale i pro jakýkoliv jiný stavební druh. Jsme připraveni pro práci i na těch nejnáročnějších komerčních stavbách jakéhokoliv měřítka. Dokážeme poskytovat technické konzultace a poradenství investorům, kteří v nás získají silného partnera.

Vzhledem k naší specializaci velmi důvěrně známe výhody dřeva, ale i jeho limity a dokážeme díky tomu pracovat velmi cíleně a efektivně, optimalizovat náklady a vyhnout se případným nežádoucím experimentům a chybám.

Komplexnost našeho týmu nám umožňuje pracovat na zakázce v té největší možné šíři od základního urbanistického, nebo architektonického konceptu až po návrh posledního atypického detailu v interiéru. Na druhé straně můžeme do celého procesu vstoupit jen jako expertní, nebo poradní  prvek, který cíleně pomůže vyřešit konkrétní, třeba i dílčí, zadání, dílčí část projektu.

Portfolio